Białe myszki ZOWIE – edycja specjalna modeli FK i ZA | BenQ Polska

Białe myszki ZOWIE – edycja specjalna modeli FK i ZA

Na początku listopada br. pojawi się specjalna edycja białych myszek ZOWIE FK i ZA. Przygotowano je dla graczy, którzy pewniej operują myszkami o gładkiej, błyszczącej powierzchni.

FK1 White news

Specjalna edycja myszek FK WHITE i ZA WHITE jest odpowiedzią firmy na prośby użytkowników, którzy po pojawieniu się latem tego roku, białych i gładkich wersji ZOWIE EC WHITE, prosili o takie same wykończenie modeli FK i ZA.

FK to seria symetrycznych myszek – dla prawo i leworęcznych - o niskim profilu dostępnych w trzech różnych rozmiarach FK1+, FK1 i FK2.

ZA to seria symetrycznych myszek o wysokim profilu – dla prawo i leworęcznych. Dostępne są trzy modele różniące się wielkością: ZA11, ZA12 i ZA13.

Myszki ZOWIE mają 24 miesięczną gwarancję, ewentualne naprawy realizowane są w trybie door-to-door.


BenQ ZOWIE FK1

FK1 Biała Mysz bardzo wygodna dla praworęcznych i leworęcznych użytkowników. Niski profil zapewnia odpowiednie wsparcie dla dłoni dla chwytu claw grip oraz palm grip. Wersje białe o powierzchni glossy są przeznaczone dla graczy, którzy preferują przyczepność i wyczucie, które zapewnia błyszcząca powierzchnia. Seria FK jest dostępna w trzech różnych rozmiarach.